Csehkis Dalma.

Současná pozice : Manažerka prevence ztrát a bezpečnosti

Když jsem byla malá, nechtěla jsem být princeznou ani zpěvačkou, chtěla jsem být pokladní v Tescu. A to se mi splnilo. Nikdy nezapomenu, když jsem jako osmnáctiletá začala pracovat jako brigádnice a dostala své první tričko Tesco. Dělala jsem jenom pomocné práce, ale už tehdy jsem se cítila jako opravdový člen Tesca. Později, ještě během studia na univerzitě, jsem se ucházela o místo v zákaznickém servisu. Dostala jsem jej a od té doby je Tesco součástí mého života.

Vzhledem k této minulosti není divu, že bych tuto společnost doporučila každému: nezáleží na tom, kolik je vám let nebo jaké máte zkušenosti, najdete tu to, co chcete. Nejvíce se mi líbí, že mohu být úplně sama sebou. I když jsem tu už léta, je to pro mě stále velmi vzrušující místo. Děláme velmi rozmanité věci, nikdy se nenudíme – a během práce mohu být sama sebou.

A to platí i pro ostatní oblasti společnosti. Jako brigádnice jsem pracovala ve více prodejnách, ve více oblastech a ani toto není moje první pozice „řádného“ zaměstnance, ale všude jsem zažila stejně inspirativní atmosféru a stejně dobrou náladu. Není pochyb o tom, že tu plánuji zůstat dlouhodobě.

Další příběh Zobrazit volné pracovní pozice