Dániel Ajkay.

Současná pozice : Manažer pronájmu

V dnešní době už není běžné, aby někdo strávil téměř patnáct let v jedné firmě a v jednom oboru. A právě to je můj případ: začínal jsem jako stážista v oddělení pronájmu a nyní jsem manažer.

Když jsem jako čerstvý absolvent zvažoval své možnosti, jedním z nejdůležitějších kritérií pro mě bylo nastoupit do stabilní a spolehlivé velké společnosti. Chtěl jsem si vybrat společnost, kde budu moci budovat a plánovat svou kariéru a jít cestou, jakou jsem si představoval. A přesně to Tesco nabízelo. Začal jsem v programu pro čerstvé absolventy, který mě zaujal zejména tím, že byl plánovaný a systematický. Bylo mi jasné, že když se budu snažit a budu svou práci dělat dobře, tak budu postupovat. A tak se stalo.

Samozřejmě nikdo nezůstane na jednom místě tak dlouho jen kvůli kariéře. Mnohem cennější je, že jsme s kolegy vždy pracovali jako přátelé. Nic nemůže být tak motivující jako přijít každé ráno do práce nebo si sednout doma k počítači a začít pracovat v dobré náladě. Manažeři a kolegové měli a mají v podstatě přátelský vztah, panuje mezi námi dobrá nálada a pomáháme si, když je potřeba. To, že jsem nyní manažerem, je do velké míry zásluha mých bývalých nadřízených a zkušenějších kolegů, kteří se ke mně od prvního dne chovali jako k plnohodnotnému kolegovi, radili mi a usměrňovali mě.

Další příběh Zobrazit volné pracovní pozice