Proč pracovat
v našich provozovnách.

Skvělý tým.

Víme, že jsme různí, s odlišným zázemím a odlišným životním stylem, ale navzájem se podporujeme a pomáhá nám to lépe spolupracovat jako tým. Staňte se součástí našeho týmu a navažte nová přátelství.

Flexibilita.

Vytváříme pracovní prostředí, kde Vás vítáme a přijímáme bez ohledu na Vaše různé individuální pracovní požadavky. Například se můžeme domluvit na preferovaných směnách tak, aby se Vaše pracovní doba přizpůsobila tomu, co je pro Vás důležité.

Vzdělávání a rozvoj.

V Tescu poskytujeme mnoho možností pro Váš osobní růst, rozvoj a vzdělávání. Můžete se rozvíjet v rámci Vaší pozice, změnit oblast působnosti nebo získávat zkušenosti z jiných oddělení. Nabízíme také příležitost rozvíjet svou kariéru v rámci centrály, distribučního centra nebo provozovny.

Jak to vypadá

Olga Smetáková.

Pozice: Manažer směny

Pracuji jako vedoucí směny v malém formátu našich obchodů. Nejdůležitější částí mé práce je správa obchodu a zajištění toho, aby naši zákazníci dostali to, co chtějí, a v dobré kvalitě.

Benefity.

Flexibilita

domluva na směnách dle Vašich preferencí a provozní situace

Individuální školení a rozvojový plán

přístup k interním školení, mentoringu a buddy systému

Stravenkový paušál

příspěvek na stravu v penežní formě do mzdy

Věrnostní odměna

ceníme si věrnosti, každých 5 let získáte odměnu za Vaši loajalitu

Příspěvek na důchodové pojištění

po 1 roce práce v Tesco

Vánoční odměna

využijte odměnu na nákup v Tesco provozovnách

Zaměstnanecká sleva

dostanete 15% slevu z každého nákupu v Tescu, včetně online nákupů, a další Clubcard výhod.

FIT day

loajalita se vyplatí, získáte 2 dny placeného volna navíc po 6 letech v Tescu

Slevy

z nákupů různých produktů a služeb od vybraných partnerů

Multisport karta

máte možnost získat tuto kartu za výhodnou cenu a relaxovat či sportovat, kdykoliv budete chtít

Zdraví

užijte si širokou škálu aktivit z programu zaměřeného na Vaše zdraví a duševní pohodu

Doporučte kandidáta

odměňujeme za doporučení kandidáta přímo do mzdy doporučitele

Podpora rodiny

dorovnání peněžité pomoci v mateřství do 100% čisté mzdy, otcovské volno, 8 týdnů placeného volna při adopci dítěte starší jak 3 roky a další

Co Vás čeká
během prvních 3 měsíců.

První dny
v Tescu.

  • Projdete zaškolením a uvítacím dnem
  • Poznáte svého Buddyho, který je tu, aby Vám pomohl během prvních měsíců
  • Poznáte svého nadřízeného a tým
  • Obdržíte uniformu a všechny pomůcky, které k práci potřebujete
  • Dohodnete se na rozvrhu směn

První 2 týdny.

  • Obdržíte plán adaptačního školení
  • Poznáte svého Personálního partnera, který je také připraven Vám pomoci

První 3 měsíce.

  • Účastníte se školení, abyste se naučili vše, co potřebujete k Vaší práci
  • Pravidelně se budete scházet se svým Buddym a nadřízeným
  • Budete se neustále vzdělávat a čerpat zkušenosti při práci

Historie.

1919
Jack Cohen se vrátil z války a začal stánkem na trhu
1924
Název “Tesco” je na světě. Pochází z iniciálů Jackova příjmení - T.E. Stockwell CO
1929
První Tesco provozovna byla otevřena v Londýně
1950s
Rapidní rozšiření - 500 nových provozoven během 5 let
1996
Rozšíření do Střední Evropy - Česká Republika a Slovensko
1998
První hypermarket v Praze – Tesco Zličín
2008
Představeno F&F
2011
Představeny Žabka provozovny v České Republice
2012
Spuštení online nakupování
2013
Představení Tesco Mobile
2016
Spuštění Scan&Shop
2017
Tesco se začíná zabývat tématem plýtvání potravinami – snížení o více jak polovinu za dva roky.
2018
Spuštěn domácí charitativní projekt Tesco Anděl, podpora našich kolegů v nouzi
2024
Přidal/a se k nám Peter

Peter.