People

Lidé z Tesco.

Poznejte své budoucí kolegy a zjistěte o nich a jejich příběhu více.

Lidé na provozovně.

Olga Smetáková

Pracuji jako vedoucí směny v malém formátu našich obchodů. Nejdůležitější částí mé práce je vedení provozovny, týmu kolegů a zajištění toho, aby naši zákazníci dostali v obchodě to, co chtějí a v dobré kvalitě.

Ukázat celý příběh

Nikola Kábelová

Do Tesca jsem nastoupila po mateřské dovolené. Bydlím 5 minut od naší provozovny, takže nemusím dojíždět a to nejvíce ocení moje rodina. Pracuji v oddělení nepotravinového

Ukázat celý příběh

Dorota Urban

Moje práce mě velmi baví. Na prodejně je každý den úplně jiný a nikdy se nenudíme. Tesco často doporučuji pro práci mým přátelům a známým,

Ukázat celý příběh

Michal Baláš

Do společnosti Tesco jsem nastoupil v roce 2007 díky programu pro absolventy, kde jsem strávil jeden rok školení. Poté jsem se stal manažerem různých oddělení,

Ukázat celý příběh

Lidé v distribučním centru.

Peter Zelenák

Během své 14leté kariéry v Tescu jsem prošel devíti pozicemi, dokud jsem nepřijal svou současnou pozici, kterou je manažer plánování dopravy v našem distribučním centru.

Ukázat celý příběh

Lucia Hamorská

Moje práce se točí kolem palet, beden, krabic, pivních lahví a všech pohybů s nimi spojených. Pracuji jako týmový manažer vratných obalů v našem distribučním

Ukázat celý příběh

Lidé v kanceláři.

Dávid Jansik

Ocitl jsem se v úplně jiném oboru, než jsem studoval, a musel jsem se naučit spoustu nových věcí. Největší hodnotou Tesca je pro mě podpora, kterou jsem tehdy dostal od svých kolegů a vedoucích.

Ukázat celý příběh

Jiřina Veselá Jirku

Vždycky jsem chtěla pracovat ve společnosti jako Tesco. Možná to zní jako klišé, ale je to pravda. Studovala jsem mezinárodní obchod. Ještě jsem ani neviděla své pracoviště zblízka, když mě zaujal tento vícejazyčný, multikulturní svět nabízející tisíce příležitostí.

Ukázat celý příběh

Marie Dvořáková

Když jsem si naposledy hledala práci, absolvovala jsem pohovory v několika firmách a pracovní nabídku jsem dostala ze šesti míst. Pozitivní první dojem byl klíčový v mém rozhodnutí, proč jsem si vybrala Tesco: už při prvním setkání tu byli všichni velmi přátelští, chovali se, jako bychom už byli kolegové.

Ukázat celý příběh

Zalán Szerdahelyi

Nejlepší pracoviště jsou ta, kde jsou strukturovanost a systematičnost propojeny s dostatečnou flexibilitou, jako je tomu například v Tescu. Do týmu jsem nastoupil hned po vysoké škole. Měl jsem potřebné odborné znalosti, ale zdaleka ne do takové hloubky, jak jsem si to tehdy myslel.

Ukázat celý příběh

Dániel Ajkay

V dnešní době už není běžné, aby někdo strávil téměř patnáct let v jedné firmě a v jednom oboru. A právě to je můj případ: začínal jsem jako stážista v oddělení pronájmu a nyní jsem manažer.

Ukázat celý příběh

Yuliia Vorobiova

Ráda jsem nakupovala v Tescu, měla jsem ráda exotická potraviny. Možná to zní překvapivě, ale právě díky těmto věcem jsem se rozhodla, že chci pracovat právě tady. Stala jsem se koordinátorem dodavatelského řetězce, což se ukázalo jako skvělý odrazový můstek pro moji kariéru. Zamilovala jsem si Tesco, dobrou atmosféru a vstřícné kolegy. Po třech letech jsem však dospěla k závěru, že chci dělat něco úplně jiného, ale ne někde jinde.

Ukázat celý příběh

Nina Krulišová

Když jsem dokončila svá studia na jedné z bratislavských univerzit, nevěděla jsem přesně, co chci dělat. Hledala jsem místo, kde bych si mohla vyzkoušet různé pracovní pozice, dokud bych nenašla tu, která by mi vyhovovala nejvíce. Známí mi doporučili Tesco jako firmu, kde je to možné.

Ukázat celý příběh

Nóra Földi

V Tescu jsem začínala jako brigádnice, a přestože jsem studovala cestovní ruch, místní prostředí mě úplně okouzlilo, a tak jsem zůstala. Nejvíce mě zaujala povaha úkolů: ráda pracuji s lidmi, pomáhám jim v jejich práci a inspiruje mě úspěch, kterého společně dosáhneme.

Ukázat celý příběh

Dajana Bileta

Když člověk nastupuje do zaměstnání, je obvykle nejistý, zejména v cizí zemi. V překonání počátečních potíží mi hodně pomohlo, že mi kolegové v té době pomáhali a důvěřovali.

Ukázat celý příběh

Bea Terstyánszky

Jako matka dvou malých holčiček se zde často setkávám s přístupem vstřícným k rodinám a zaměřeným na člověka, což je pro Tesco charakteristické. Když se mi narodily děti, změnily se mi životní priority, a společnost mi je partnerem.

Ukázat celý příběh

Júlia Barnová

Svou kariéru v Tescu jsem zahájila v roce 2014 jako stážistka během vysokoškolského studia. Prošla jsem různými pozicemi a odděleními. V současné době pracuji jako

Ukázat celý příběh

Petra Dvořáková

Moje kariéra v Tescu začala v provozovně na pozici manažerky na různých odděleních. Byla to neocenitelná zkušenost, která mi pomohla poznat naše podnikání a provoz. Během

Ukázat celý příběh

Jana Wowerková

V Tescu jsem začala pracovat před 14 lety jako asistentka během vysokoškolského studia a po promoci jsem přešla na oddělení People, kde působím dodnes. Byla jsem

Ukázat celý příběh

Samuel Loziak

V Tescu jsem začal pracovat v roce 2014 v rámci absolventského programu. Absolventský program mi dal příležitost vidět všechny oblasti, kde Tesco působí. Poté jsem

Ukázat celý příběh

Mladí talenti.