Central European Graduate Program – v2

Absolvenstský program CE Graduate.

Máte úspěšně ukončené bakalářské nebo magisterské studium? V tom případě je pro vás ideální tento program, který vám umožní získat zkušenosti v rámci jednoho z našich oddělení v centrální kanceláři.

O programu

Během 6-9 měsíčního programu:
 • budete pracovat v mezinárodním prostředí v jednom z našich oddělení:
 • Vývoj produktů / Marketing / Distribuce / Lidské zdroje / Operations / Project management
 • přizpůsobíte svou profesní dráhu svým zájmům a cílům
 • rozvinete své manažerské dovednosti s pomocí našich zkušených lídrů
 • zjistíte, jak naše podnikání funguje na trhu střední Evropy
 • setkáte se s kolegy z programu Absolventi a budete pracovat na úkolech a projektech, které mají vliv na naše podnikání

Jakou roli získáte po absolvování programu záleží pouze na vašich schopnostech a motivaci. Máme mnoho možností!

Program se vám bude líbit, pokud:

 • Zajímá vás práce ve světě retailu a dokážete se na věci dívat z pohledu zákazníka.
 • Vystudoval jste (min. bakalář) maximálně před dvěma lety.
 • Máte dobrou angličtinu a nebojíte se ji používat na denní bázi. (úroveň min. B1).
 • Nevadí vám cestování. Některé fáze programu budou vyžadovat cestování v rámci země.
 • Jste ambiciózní a chcete se rozvíjet.
 • Nečekáte úplné „vodění za ruku“, ale chcete nést i zodpovědnost za výsledky projektů a úkolů.

Oddělení:

Product

Pokud máte rádi jídlo nebo vyvíjíte nové produkty, produktový tým je pro vás tou správnou volbou. Budete pracovat napříč našimi kategoriemi potravin nebo smíšeného zboží, pokrývat všechny fáze životního cyklu produktu a zajišťovat, že dodáváme produkty, které zákazníci chtějí.

Marketing

Oddělení, kde to žije. Vytváříme ikonické značky a přivádíme je k životu, abychom našim zákazníkům vytvořili skvělou nabídku. Spolupracujeme s některými z největších agentur na vytváření inspirativních a inovativních kampaní od valentýnských, až po ty vánoční.

Distribuce

Budete pracovat v oddělení Distribuce (nebo také Supply chain). Jeho cílem je dostat do regálů tisíce produktů z továren a farem po celém světě, abychom mohli každý týden uspokojit miliony zákazníků. Řídíme logistické systémy, připravujeme analýzy a reporty, které tvoří základ pro obchodní rozhodnutí. Skupiny produktů v našich prodejnách přidělujeme na základě obchodní strategie, demografie zákazníků, umístění a nákupní mise. Spolu s našimi nákupními týmy pracujeme na uspořádání produktů, které zákazníkům usnadňuje nakupování, ale také zefektivňuje provoz.

Lidské zdroje (HR)

Budete pracovat v oddělení lidských zdrojů. Práce zde je opravdu o lidech. Nabíráte je a pomáháte jim s jejich začleňováním. Chápete, jaké dovednosti jsou potřeba a pomáháte jim je získat a rozvíjet tak svůj potenciál. Zajišťujete spravedlivou odměnu a zajímavou nabídku benefitů. Nasloucháte jejich zpětné vazbě a pomáháte jim být co nejlepší. Pracujete třeba i na tom, jak zaujmout a udržet ty nejlepší talenty na pracovním trhu.

Operations

Budete pracovat v provozním oddělení. Jeho cílem je zajistit velkou podporu našim týmům na prodejnách, a to především zajištěním sladěných a plynulých procesů. K tomu bezpochyby patří i zlepšování a zjednodušování současných procesů. Můžete se připojit k lokálním nebo centrálním týmům, které jsou v každodenním kontaktu s obchody a potřebují porozumět tomu, jak procesy fungují. Úzce spolupracujeme s obchody, abychom porozuměli konkrétnímu chování a potřebám zákazníků na trhu, aby se promítli do čehokoli, co děláme.

Projektový management

Bbudete součástí jednoho z týmů, kde pracujeme na vylepšení a zjednodušení procesů nebo představujeme projekty finální. Pracujeme na zavádění zcela nových programů a vylepšování a zjednodušování těch stávajících, abychom našim zákazníkům zajistili skvělou nabídku produktů a služeb.

Co nabízíme:

 • příležitost nastartovat vaši kariéru ve skvělém týmu a bez zbytečných formalit
 • Možnost každodenní spolupráce s odborníky v mezinárodním prostředí
 • Možnost cestovat na centrály ostatních zemí střední Evropy
 • Individuální podpora v průběhu programu od liniového manažera, HR, místních i mezinárodních lídrů
 • Online a offline školení měkkých dovedností o zpětné vazbě, projektovém řízení nebo zvládání stresu – se dalšími absolventy ze zemí střední a východní Evropy
 • Flexibilita – věříme, že je možné sladit pracovní a osobní život, proto nabízíme home office 3 dny v týdnu, flexibilní pracovní dobu
 • zajímavé platové ohodnocení
 • bohatý balíček různorodých benefitů a zaměstnanecká sleva až 15% na nákupy v Tesco

Jak vypadá proces náboru?

Online přihlášky budeme přijímat od března do dubna 2023. Samotné výběrové řízení začíná v dubnu a probíhá do konce května 2023. Program  začíná v září 2023. 

Online přihláška
Máte zájem zúčastnit se programu? Skvělé, dejte nám o sobě vědět a pošlete nám svůj životopis.
Telefonický pohovor
V průběhu telefonického pohovoru zjišťujeme vaši motivaci pro práci v Tescu a vaše kariérní ambice. Toto je též příležitost pro vás dozvědět se víc o nás a zeptat se na to, co vás zajímá.
Pohovor

Chceme vás poznat ještě lépe, pojďme si popovídat! Nenechte si ujít možnost zeptat se na cokoli, co chcete vědět.

Závěrečná diskuse

Zde jde o konečné rozhodnutí. Chceme si být jistí, že se k sobě opravdu hodíme. Budete mít možnost setkat se se supervizorem programu a dozvědět se více o svých budoucích možnostech a příležitostech.