Central European Graduate Program – v2

Central European Graduate Program.

Úspěšně jste dokončili bakalářské nebo magisterské studium? V tom případě je pro Vás ideální právě tento program, který Vám umožní získat zkušenosti v rámci některého z našich oddělení na Head office.

O programu

Během 6-9 měsíčního programu budete:
 • pracovat v rámci mezinárodního prostředí v jednom z našich oddělení:

  Product development/ Marketing/ Distribuce/ Lidské zdroje/Operations/Projektový management
 • přizpůsobovat svou kariérní stezku svým zájmům a cílům
 • rozvíjet své manažerské schopnosti s pomocí našich zkušených lídrů
 • poznávat, jak náš business funguje v rámci celého CE trhu
 • potkávat své kolegy z Graduates programu a pracovat na úkolech a projektech, které mají dopad na náš business

Na jakou roli se posunete po dokončení programu záleží pouze na Vašich schopnostech a motivaci. Možností je u nás mnoho!

Možnost přihlásit se do programu se otvírá v březnu a samotný program začíná od září.

Program se Vám bude líbit pokud:

 • Máte zájem o práci ve světě retailu a umíte se na věci dívat pohledem zákazníka.
 • Jste dokončili studium (min.bakalářské) nejdéle před dvěmi lety.
 • Disponujete dobrou angličtinou a nebojíte se ji používat na denní bázi. (Min. B1 level).
 • Vám nevadí cestování. Některé fáze programu budou vyžadovat cestování v rámci země.
 • Jste ambiciózní a chcete se rozvíjet.
 • Neočekáváte úplně „vození za ruku”, ale chcete mít i zodpovědnost za výsledky projektů a úkolů.

Oddělení:

Product

Pokud máte rádi jídlo nebo vyvíjíte nové produkty, produktový tým je pro vás tou správnou volbou. Budete pracovat napříč našimi kategoriemi potravin nebo smíšeného zboží, pokrývat všechny fáze životního cyklu produktu a zajišťovat, že dodáváme produkty, které zákazníci chtějí.

Marketing

Oddělení, kde to žije. Vytváříme ikonické značky a přivádíme je k životu, abychom našim zákazníkům vytvořili skvělou nabídku. Spolupracujeme s některými z největších agentur na vytváření inspirativních a inovativních kampaní od valentýnských, až po ty vánoční.

Distribuce

Budete pracovat v oddělení Distribuce (nebo také Supply chain). Jeho cílem je dostat do regálů tisíce produktů z továren a farem po celém světě, abychom mohli každý týden uspokojit miliony zákazníků. Řídíme logistické systémy, připravujeme analýzy a reporty, které tvoří základ pro obchodní rozhodnutí. Skupiny produktů v našich prodejnách přidělujeme na základě obchodní strategie, demografie zákazníků, umístění a nákupní mise. Spolu s našimi nákupními týmy pracujeme na uspořádání produktů, které zákazníkům usnadňuje nakupování, ale také zefektivňuje provoz.

Lidské zdroje (HR)

Budete pracovat v oddělení lidských zdrojů. Práce zde je opravdu o lidech. Nabíráte je a pomáháte jim s jejich začleňováním. Chápete, jaké dovednosti jsou potřeba a pomáháte jim je získat a rozvíjet tak svůj potenciál. Zajišťujete spravedlivou odměnu a zajímavou nabídku benefitů. Nasloucháte jejich zpětné vazbě a pomáháte jim být co nejlepší. Pracujete třeba i na tom, jak zaujmout a udržet ty nejlepší talenty na pracovním trhu.

Operations

Budete pracovat v provozním oddělení. Jeho cílem je zajistit velkou podporu našim týmům na prodejnách, a to především zajištěním sladěných a plynulých procesů. K tomu bezpochyby patří i zlepšování a zjednodušování současných procesů. Můžete se připojit k lokálním nebo centrálním týmům, které jsou v každodenním kontaktu s obchody a potřebují porozumět tomu, jak procesy fungují. Úzce spolupracujeme s obchody, abychom porozuměli konkrétnímu chování a potřebám zákazníků na trhu, aby se promítli do čehokoli, co děláme.

Projektový management

Bbudete součástí jednoho z týmů, kde pracujeme na vylepšení a zjednodušení procesů nebo představujeme projekty finální. Pracujeme na zavádění zcela nových programů a vylepšování a zjednodušování těch stávajících, abychom našim zákazníkům zajistili skvělou nabídku produktů a služeb.

Co nabízíme:

 • zajímavé platové ohodnocení
 • balíček benefitů
 • bohatý balíček různorodých benefitů a zaměstnanecká sleva až 15% na nákupy v Tesco
 • flexibilitu – věříme, že rovnováha mezi pracovním a soukromým životem je důležitá
 • příležitost nakopnout Vaši kariéru ve skvělém týmu a bez zbytečných formalit

Jak vypadá proces náboru?

Online přihláška
Máte zájem o náš program? Skvěle! Řekněte nám něco o sobě a zašlete svůj životopis.
Test angličtiny

Pokud splňujete naše požadavky, pozveme Vás k provedení testu, který prověří Vaše znalosti angličtiny. Působíme ve třech zemích v Evropě, takže angličtina je pro nás druhým jazykem.

Telefonický pohovor

Během telefonického pohovoru zkoumáme Vaši motivaci pracovat pro Tesco a Vaši kariérní snahu. Je to také dobrá příležitost, abyste se o nás dozvěděli více a zeptali se na to, co Vás o Tescu zajímá.

Pohovor

Chceme Vás lépe poznat, tak se uvidíme osobně nebo online. Nenechte si ujít příležitost se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá.

Závěrečná diskuse

Zde si řekneme finální rozhodnutí. Chceme mít jistotu, že jsme vybrali opravdu dobře. Budete mít možnost setkat se s garantem programu a dozvědět se vice o budoucnosti daného oddělení apod.