Jana Wowerková.

Současná pozice : Business partnerka pro centrální kancelář CE

V Tescu jsem začala pracovat před 14 lety jako asistentka během vysokoškolského studia a po promoci jsem přešla na oddělení People, kde působím dodnes. Byla jsem zodpovědná za různou agendu, například jsem se starala o naše absolventy a byla jsem zodpovědná za nábor, školení a rozvoj. Pracovala jsem i ve Velké Británii na centrále, odkud jsem řídila různé projekty ve střední Evropě a podporovala náš online byznys. Dále jsem vedla jako personální manažerka všechny provozovny v České republice. V současné době pracuji jako Business partnerka pro centrální kancelář ve střední Evropě.

Každý den v Tescu je jiný. I po tolika letech se stále učím novým věcem. Potkávám zajímavé lidi, od kterých se mohu učit a kteří mě inspirují. Rozmanitost práce, flexibilita, spolupráce napříč zeměmi a skvělý tým jsou důvody, proč mě moje práce stále baví a cítím propojení se společností Tesco.

Líbí se mi, že naše práce je opravdu pestrá. V maloobchodě jsme zvyklí na časté změny a dynamické prostředí, takže často skočím do nových situací, kterým jsem dosud nečelila. A to mě baví. Podporuji 3 země (Česko, Slovensko a Maďarsko), takže často poznávám zajímavé lidi s rozdílnými zkušenostmi, příběhy a navzájem se inspirujeme.

Tesco je velká společnost, která se o své kolegy stará co nejlépe. Vážíme si našich kolegů a poskytujeme prosředí, kde jsou všichni respektováni takoví, jací jsou. Vztahy jsou neformální, přátelské a naši kolegové mají mnoho příležitostí pro osobní a profesní rozvoj. Záleží na jejich vůli. Co zde opravdu oceňuji, je flexibilta. Jsem matka a je skvělá výhoda, že mohu pracovat z domova nebo si naplánovat čas podle svých rodinných potřeb.

Další příběh Zobrazit volné pracovní pozice