Jiřina Veselá Jirku.

Současná pozice : Manažerka oddělení propozic a prodejů

Vždycky jsem chtěla pracovat ve společnosti jako Tesco. Možná to zní jako klišé, ale je to pravda. Studovala jsem mezinárodní obchod. Ještě jsem ani neviděla své pracoviště zblízka, když mě zaujal tento vícejazyčný, multikulturní svět nabízející tisíce příležitostí.

V Tescu pracuji už šest let a za tu dobu jsem využila různé příležitosti, které společnost nabízí. Pracovala jsem v mnoha oblastech, jak v obchodě, tak v centrále. Většinou jsem se posouvala dopředu, ale také stagnovala. Při zpětném hodnocení nelituji žádného svého rozhodnutí, protože všude jsem se naučila něco nového, co obohatilo moji osobnost a pomohlo mi stát se lepším. Tyto různorodé a neustále se prolínající kariérní cesty dokáží být velmi motivující: člověk se kdykoli může vydat jakoukoli cestou, nemusí být navždy svázán s jednou oblastí.

A co je ještě důležitější, společnost vyznává hodnoty, se kterými se dokážu ztotožnit. Jde například o ochranu životního prostředí a snahu o udržitelnost, o což se firma snaží mimo jiné i předcházením plýtvání potravinami. Jelikož jsem dříve pracovala v odvětví čerstvých potravin, dobře vím, jaké úsilí vynakládá společnost na to, aby zkazitelné potraviny byly včas spotřebovány. Ať už je zákazníci koupí se slevou, nebo jsou přes charitativní organizace distribuovány lidem v nouzi, důležité je, aby se neplýtvalo.

I díky těmto věcem jsem hrdá na své pracoviště. Je dobré vidět ve městě reklamy na kampaně, které jsem navrhovala. A ráda upozorňuji své známé, že jsem se na nich také podílela.

Další příběh Zobrazit volné pracovní pozice