Marie Dvořáková.

Současná pozice : Manažerka nákupu CE

Když jsem si naposledy hledala práci, absolvovala jsem pohovory v několika firmách a pracovní nabídku jsem dostala ze šesti míst. Pozitivní první dojem byl klíčový v mém rozhodnutí, proč jsem si vybrala Tesco: už při prvním setkání tu byli všichni velmi přátelští, chovali se, jako bychom už byli kolegové. Měla jsem pocit, že bych chtěla být součástí této komunity. Začínala jsem jako junior manažerka nákupu čili jsem svoji kariéru budovala od základů.

Měla jsem za sebou těžké životní období a jako nový začátek jsem si změnila práci a nastoupila do Tesca. A zdejší tým je nejlepší, s jakým jsem kdy pracovala. Často mám pocit, jako bychom byli jedna velká rodina. Zodpovědnost a stres jsou někdy součástí práce, ale vědomí, že se můžeme spolehnout jeden na druhého nám pomáhá zvládnout i tyto situace. Pro mě byla úplně nová zkušenost, že kolegové v Tescu si opravdu navzájem pomáhají – to jsem předtím jinde nezažila.

Během čtyř let jsem byla povýšena na pozici manažerky nákupu pro střední Evropu a k tomuto mému osobnímu úspěchu pomohli také moji kolegové a vedoucí. V každé situaci jsem si mohla být jistá, že na řešení úkolu nebo problému nezůstanu sama – a tím se snadno získává sebedůvěra.

Další příběh Zobrazit volné pracovní pozice