Nina Krulišová.

Současná pozice : Koordinátorka společenské odpovědnosti

Když jsem dokončila svá studia na jedné z bratislavských univerzit, nevěděla jsem přesně, co chci dělat. Hledala jsem místo, kde bych si mohla vyzkoušet různé pracovní pozice, dokud bych nenašla tu, která by mi vyhovovala nejvíce. Známí mi doporučili Tesco jako firmu, kde je to možné.

Moc se mi líbilo a bylo pro mě motivující, jak zdejší lidé – kolegové a vedoucí – přistupují k mladým. Nejvíce na mě zapůsobily nabízené možnosti. Pracovala jsem na několika odděleních, vím, jak fungují, a znám výhody a nevýhody různých úkolů. Pokud se objeví volné místo a já splním všechna kritéria, mohu se přihlásit a jít dál. Jak se učím víc a víc, splňuji požadavky na další a další pozice.

Mezi kolegy panuje opravdu dobrá nálada. Nezáleží na tom, kolik je vám let, odkud pocházíte nebo jaké máte zkušenosti, ostatní vám pomohou. Když jsem jako stážistka navrhla, abychom společně vyřezávali dýně na Halloweena, kolegové mě povzbuzovali a řekli, že pokud budou moci, rádi pomohou. Podobné akce pomáhají nejen udržovat, ale také posilovat firemní kulturu.

Další příběh Zobrazit volné pracovní pozice