Nóra Földi.

Současná pozice : HR Partner

V Tescu jsem začínala jako brigádnice, a přestože jsem studovala cestovní ruch, svět lidských zdrojů mě úplně okouzlil, a tak jsem zůstala. Nejvíce mě zaujala povaha úkolů: ráda pracuji s lidmi a jsem ráda, že mohu svými radami pomáhat kolegům v jejich kariérním růstu.

Přístup zaměřený na člověka, který reprezentuji svou prací, vidím i ve fungování firmy. Například Tesco to s flexibilitou myslí opravdu vážně. Nemusím být v kanceláři přesně v osm hodin ráno a díky možnosti práce z domova tam ani nemusím jít každý den. Samozřejmě jsou termíny a jsem zodpovědná za to, aby všechny mé úkoly byly včas hotové.

Flexibilita pracovní doby sehrála velmi důležitou roli v tom, že se mi podařilo najít rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. To platí od začátku mé kariéry v Tescu, i když se mezitím změnil rozsah mého vytížení. Když jsem nastoupila do firmy, byla jsem ještě na univerzitě. Vedle online kurzů ve škole jsem řešila své každodenní úkoly v Tescu. Zní to jednodušeji, než to ve skutečnosti bylo, ale zdejší neformálnost mi pomohla, abych dokázala vyhovět požadavkům na obou místech.

Další příběh Zobrazit volné pracovní pozice