Analytička bezpečnosti IAM

„Z dodavatelského řetězce jsem přešla do oblasti IT, kde mi všichni poskytli veškerou pomoc, kterou jsem potřebovala. Bylo to dobré rozhodnutí, protože toto motivující a inkluzivní prostředí je ideálním místem pro rozvoj.”

Ráda jsem nakupovala v Tescu, měla jsem ráda exotická potraviny. Možná to zní překvapivě, ale právě díky těmto věcem jsem se rozhodla, že chci pracovat právě tady. Stala jsem se koordinátorem dodavatelského řetězce, což se ukázalo jako skvělý odrazový můstek pro moji kariéru. Zamilovala jsem si Tesco, dobrou atmosféru a vstřícné kolegy. Po třech letech jsem však dospěla k závěru, že chci dělat něco úplně jiného, ale ne někde jinde.

Přešla jsem do IT, což byla velmi zajímavá zkušenost. Je to nekonečně dynamický obor, pořád se mění a vždy je v něm něco nového. Člověk se prostě musí neustále učit, protože když něco prošvihne, tak zaostává – a mě tohle tempo nesmírně baví. Prostředí je zcela mezinárodní. Do České republiky jsem přišla jako cizinka a tady denně pracuji s Brity a Indy. Každý z nich pro mě představuje příležitost získat nové znalosti, dovednosti a zkušenosti.

Seberozvoj se pro mě stal jakýmsi koníčkem a často se přistihnu, že se i ve volném čase učím nové věci a pouštím se do zajímavostí souvisejících s mými projekty. Je to pro mě stejně důležité jako zlepšování se v práci. Mám pocit, že jsem díky této změně našla to, co jsem hledala. Jsem moc ráda, že mi to Tesco umožnilo a poskytlo mi podporu ve změně kariéry, která se zpočátku musela zdát velmi neobvyklá.